Martine o kriterku vím, ale už to dál posunovat nechceme. Uhnuli jsme o dva týdny kvůli okolním závodům a
nechceme později kvůli počasí. Stejně je to o náhodě, Soběšická Mulda bývá skoro v zimě a svítí jim tam
sluníčko. Později máme další akce. Letos se musíš rozhodnout, těch závodů je fakt hodně. Škoda.
Odpovědět na tento příspěvek
Vaše jméno: *
Vaše heslo: *
Váš e-mail:
Předmět: *
Text zprávy: *
Zasílat odpovědi na výše uvedený email
SPAM test - vyplňte toto pole součtem níže uvedených čísel:
* - povinný údaj * - heslo zadejte pouze pokud máte zaregistrovanou přezdívku